×
Юридична інформація Про компанію

Про компанію

FlashCash - продукт, створений для того, щоб Ви отримали гроші тоді, коли вони найбільш Вам необхідні. Ми постійно думаємо про те, щоб зробити процес отримання кредиту ще більш зручним і безпечним для Вас. При цьому, наше головне правило - допомога повинна прийти блискавично, тоді, коли Ви в ній дійсно потребуєте. Наша головна цінність - наші клієнти, а тому ми працюємо чесно, прозоро і відкрито. Ми не дзвонимо Вашим близьким або на роботу, не вимагаємо надання копій документів і гарантуємо захист Ваших персональних даних.

FlashCash - перший сервіс з надання блискавичних кредитів в Україні.

Детальніше
Акції Новини Питання-відповідь Контакти
зв'язатися з нами
+38 (097) 44-33-210
+38 (073) 44-33-210
+38 (050) 44-33-212
загальні питання
info@flashcash.com.ua
графік роботи гарячої лінії

пн-пт: 9:00-18:00
сб-вс: 10:00-17:00

Відправити повідомлення

напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

Акції

Акція «Відпочинок з Флеш-Кеш» повертається!

Давно не були у відпустці через брак коштів? Обіцяли улюбленої романтичну подорож на вікенд, але не розрахували з фінансами? Вирішили раптово помандрувати, але зарплата тільки через тиждень або в кінці місяця? Забудьте про проблеми і здійсните мрію з нашим сервісом онлайн кредитів FlashCash. Крім приємного проведення часу ви отримуєте можливість взяти участь в акції «Відпочинок з Флеш-Кеш».

Як взяти участь в акції?

Все гранично просто. Оформивши заявку, вирушайте в подорож і робіть Селфі відпочинку. На фотографії в обов'язковому порядку повинен бути присутнім хаштег # отдихсфлешкеш, написаний на чому завгодно і отримай зниження процентної ставки. Чим креативніше фотографія, оригінальніше розміщення хаштега (кавун, кокос, морський пісок і т.д.) і веселіше особи на фото, тим нижче буде процентна ставка по кредиту. Знижка до 50%!

Вибір країни відпочинку, час року і місце відпочинку (море, гори і т.д.) не впливає на можливість участі в акції. Головне - креативна і життєрадісна фотографія, яка доведе, що відпочинок приніс вам радість.

Створіть настрій нашого менеджера, а менеджер вас віддячить процентною ставкою.

Назад до категорії
Сума кредиту
грн
500грн
11000,0грн
Срок займа
днів
5днів
30днів
Повернути до
Отримуєте
2 000грн
Комісія
0грн
Ставка
0.01% в день
Повертаєте
5 000грн