×
Юридична інформація Про компанію

Про компанію

FlashCash - продукт, створений для того, щоб Ви отримали гроші тоді, коли вони найбільш Вам необхідні. Ми постійно думаємо про те, щоб зробити процес отримання кредиту ще більш зручним і безпечним для Вас. При цьому, наше головне правило - допомога повинна прийти блискавично, тоді, коли Ви в ній дійсно потребуєте. Наша головна цінність - наші клієнти, а тому ми працюємо чесно, прозоро і відкрито. Ми не дзвонимо Вашим близьким або на роботу, не вимагаємо надання копій документів і гарантуємо захист Ваших персональних даних.

FlashCash - перший сервіс з надання блискавичних кредитів в Україні.

Детальніше
Акції Новини Питання-відповідь Контакти
зв'язатися з нами
+38 (097) 44-33-210
+38 (073) 44-33-210
+38 (050) 44-33-212
загальні питання
info@flashcash.com.ua
графік роботи гарячої лінії

пн-пт: 9:00-18:00
сб-вс: 10:00-17:00

Відправити повідомлення

напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

Блог

Як взяти кредит і залишитися в плюсі

Взявши кредит можна залишитися в плюсі. З цим твердженням навряд чи погодяться багато через безліч страшних історій в мережі. Ще один нюанс, який зупиняє - процентна ставка. Саме через неї люди і думають, що оформлення онлайн позики невигідно. Під час погашення заборгованості доведеться переплачувати, що і зупиняє. Але, якщо розібратися в ситуації, то кредит може бути дуже і дуже вигідним рішенням.

Коли кредит може бути вигідним?

Найкращий приклад - знижки в магазинах. Особливо в сезон розпродажів і перед святами. Ось приходить людина в магазин і бачить за смішною ціною телевізор, про який він мріє протягом року. Але, раніше, через істотну вартості, покупку доводилося відкладати. А тут, ось воно, саме йде в руки і ціна, яка підштовхує, але грошей немає, а до зарплати чекати ще кілька тижнів. І ось приходить розуміння, що телевізор то можна і купити, але де взяти гроші? Тут на допомогу прийде онлайн кредит, який можна оформити у нас в FlashCash.

Істотна різниця між реальною ціною телевізора і його вартістю по знижці з легкістю компенсує переплату по кредиту. Що таке 100 або навіть 500 гривень переплати в порівнянні зі знижкою в декілька тисяч? Але ж акції проходять не тільки в магазинах техніки, але і в ресторанах, спа-салонах, супермаркетах і навіть при покупці відеоуроків. Варіантів безліч.

Де оформити онлайн кредит?

Зараз досить багато компаній пропонує вигідні мікрокредити онлайн. Тому вибір не обмежується одним сервісом. Але, більшість з них вимагають скани документів і затягують з відповіддю. Сервіс FlashCash надає фінансові кошти миттєво і не вимагає ІПН.

Назад до категорії
Сума кредиту
грн
500грн
11000,0грн
Срок займа
днів
5днів
30днів
Повернути до
Отримуєте
2 000грн
Комісія
0грн
Ставка
0.01% в день
Повертаєте
5 000грн