×
Юридична інформація Про компанію

Про компанію

FlashCash - продукт, створений для того, щоб Ви отримали гроші тоді, коли вони найбільш Вам необхідні. Ми постійно думаємо про те, щоб зробити процес отримання кредиту ще більш зручним і безпечним для Вас. При цьому, наше головне правило - допомога повинна прийти блискавично, тоді, коли Ви в ній дійсно потребуєте. Наша головна цінність - наші клієнти, а тому ми працюємо чесно, прозоро і відкрито. Ми не дзвонимо Вашим близьким або на роботу, не вимагаємо надання копій документів і гарантуємо захист Ваших персональних даних.

FlashCash - перший сервіс з надання блискавичних кредитів в Україні.

Детальніше
Акції Новини Питання-відповідь Контакти
зв'язатися з нами
+38 (097) 44-33-210
+38 (073) 44-33-210
+38 (050) 44-33-212
загальні питання
info@flashcash.com.ua
графік роботи гарячої лінії

пн-пт: 9:00-18:00
сб-вс: 10:00-17:00

Відправити повідомлення

напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

Акції

Привіт! Акція "FlashCash дає під 0%" повертається!

Увага, акція "Привіт! FlashCash дає під 0% кредит!" повертається!

Компанія «FlashCash» пропонує взяти участь в акції «Привіт! FlashCash дає під 0% кредит». У ній можуть взяти участь всі бажаючі, які ніколи не користувалися кредитними послугами ФлешКеш.

Мета нашої акції - показати клієнтам, як просто і швидко можна отримати фінансову допомогу в нашій організації. Без черг, безлічі документів і неприємних сюрпризів у вигляді пунктів договору, надрукованих дрібним шрифтом.

Умови акції:

Сума позики становить від 500 до 5000 грн .;
Комісія - 0%;
Термін кредитування від 5 до 14 днів;
Можливість пролонгації кредитного терміну.
Ставка 0,01% в день;


Оформити заявку легко з мобільного телефону, планшета або ноутбука сидячи в кафе з друзями, коли вони присутні на розпродажі в магазині або прогулюючись в парку з бажанням порадувати себе покупкою або вирішити терміновий фінансове питання. Відповідь приходить в перебігу декількох хвилин.

Акція «Привіт! Під 0% це кредит »це також чудова нагода постійним клієнтам відрекомендувати послуги ФлешКеш своїм знайомим. У виграші будуть всі. Нові клієнти отримують бонус у вигляді акції «Привіт! Під 0% це кредит », а постійні користувачі виграють з акцією« Приведи друга ».

Назад до категорії
Сума кредиту
грн
500грн
11000,0грн
Срок займа
днів
5днів
30днів
Повернути до
Отримуєте
2 000грн
Комісія
0грн
Ставка
0.01% в день
Повертаєте
5 000грн