×
Юридична інформація Про компанію

Про компанію

FlashCash - продукт, створений для того, щоб Ви отримали гроші тоді, коли вони найбільш Вам необхідні. Ми постійно думаємо про те, щоб зробити процес отримання кредиту ще більш зручним і безпечним для Вас. При цьому, наше головне правило - допомога повинна прийти блискавично, тоді, коли Ви в ній дійсно потребуєте. Наша головна цінність - наші клієнти, а тому ми працюємо чесно, прозоро і відкрито. Ми не дзвонимо Вашим близьким або на роботу, не вимагаємо надання копій документів і гарантуємо захист Ваших персональних даних.

FlashCash - перший сервіс з надання блискавичних кредитів в Україні.

Детальніше
Акції Новини Питання-відповідь Контакти
зв'язатися з нами
+38 (097) 44-33-210
+38 (073) 44-33-210
+38 (050) 44-33-212
загальні питання
info@flashcash.com.ua
графік роботи гарячої лінії

пн-пт: 9:00-18:00
сб-вс: 10:00-17:00

Відправити повідомлення

напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

Блог

Взяти кредит або піти в ломбард. Що краще?

Іноді у людей виникає гостра необхідність в невеликій грошовій сумі, яку просто нема звідки взяти. Йти до знайомих з проханням позичити? Не кожен готовий на такий крок. Та й економічна ситуація в країні далеко не розташовує людей позичати навіть родичам, не кажучи вже про друзів. Що ж робити в такому випадку?

Є, як мінімум, два виходи з ситуації гострої нестачі коштів: ломбард і оформлення кредиту онлайн. Розглянемо їх переваги та недоліки, які допоможуть вибрати правильний варіант і отримати гроші швидко і безпечно.

Терміни отримання грошових коштів.

При зверненні в ломбард, грошові кошти видаються фактично відразу. Але, при цьому необхідно надати паспорт. У разі ж оформлення позики онлайн, гроші прийдуть на рахунок протягом від 5 хвилин до 1 години. Залежить від компанії. Також, важливо зазначити, що в більшості організацій позичальникові потрібно пред'явити паспорт та ІПН. Виняток становить наша компанія FlashCash. Ми не вимагаємо ІПН і додаткових документів, а гроші на рахунок надходять миттєво.

Плюси і мінуси звернення в ломбард.

Найбільш значною перевагою ломбардів можна вважати швидкість оформлення договору. Це займає до 30 хвилин часу. Істотних же мінусів більше. Це і низька оцінка цінних речей і ювелірних виробів, і відсутність гарантії на дбайливе зберігання заставного майна і перехід у власність ломбарду речі, при недотриманні термінів викупу.

В останні кілька років власники українських ломбардів трохи підкоригували перелік своїх послуг. Вони надають мікропозики на невеликі періоди часу. Але, процентна ставка по ним досить висока (близько 30%), а сама сума рідко перевищує три тисячі гривень.

Переваги онлайн кредитування.

Цілодобова робота сервісу. Для звернення за кредитом не потрібно чекати відкриття компанії. Досить ноутбука або смартфона, які допоможуть зайти на сторінку організації FlashCash і оформити заявку. Так необхідності їхати кудись і сидіти в черзі привертає набагато більше, ніж класичні банківські установи.

Документи. Мікрокредітной організації для оформлення позики може вимагати не тільки паспорт і ІПН, а й інші документи, що підтверджують платоспроможність. При зверненні в FlashCash не потрібно ні ІПН, ні додаткових довідок.

Конфіденційність. Деякі люди соромляться звертатися в мікрокредітной організації. Оформлення заявки через інтернет гарантує повну конфіденційність.

Погашення кредиту. Наприклад, в компанії FlashCash для погашення кредиту можна використовувати особистий кабінет або термінали самообслуговування. Тому всі операції займуть кілька хвилин вашого часу.

При оформленні кредиту онлайн головне розрахувати можливості повернення фінансових коштів у встановлені терміни.

Назад до категорії
Сума кредиту
грн
500грн
11000,0грн
Срок займа
днів
5днів
30днів
Повернути до
Отримуєте
2 000грн
Комісія
0грн
Ставка
0.01% в день
Повертаєте
5 000грн