×
Юридична інформація Про компанію

Про компанію

FlashCash - продукт, створений для того, щоб Ви отримали гроші тоді, коли вони найбільш Вам необхідні. Ми постійно думаємо про те, щоб зробити процес отримання кредиту ще більш зручним і безпечним для Вас. При цьому, наше головне правило - допомога повинна прийти блискавично, тоді, коли Ви в ній дійсно потребуєте. Наша головна цінність - наші клієнти, а тому ми працюємо чесно, прозоро і відкрито. Ми не дзвонимо Вашим близьким або на роботу, не вимагаємо надання копій документів і гарантуємо захист Ваших персональних даних.

FlashCash - перший сервіс з надання блискавичних кредитів в Україні.

Детальніше
Акції Новини Питання-відповідь Контакти
зв'язатися з нами
+38 (097) 44-33-210
+38 (073) 44-33-210
+38 (050) 44-33-212
загальні питання
info@flashcash.com.ua
графік роботи гарячої лінії

пн-пт: 9:00-18:00
сб-вс: 10:00-17:00

Відправити повідомлення

напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

Питання-відповіді

Технічні запитання

Не отримав пароль в СМС

Якщо вам не приходить СМС-повідомлення з кодом, то ви можете натиснути кнопку "Відправити ще раз". Найбільш часті причини, чому ви не отримуєте СМС з кодом: 1. Ви використовуєте стороннє програмне забезпечення для отримання СМС. 2. Ви були "не в мережі" або на момент відправки було незадовільним зв'язок - в такому випадку потрібно деякий час почекати. 3. Повідомлення отримано, але телефон розпізнав його як "системне" і зберіг на телефоні в окремій папці. Будь ласка, перевірте, що ви не використовуєте додаткових програм для отримання СМС-повідомлень, а також спробуйте перезавантажити телефон, переставити SIM-карту в інший апарат.

Що робити, якщо транзакції відхиляються?

Ми рекомендуємо вам звернутися до свого банку - можливо на вашу карту заблокована можливість розрахунків в інтернеті.

Коли можна подати повторну заявку після отримання відмови?

Наша система постійно вдосконалюється, тому навіть якщо ви отримали відмову, спробуйте ще раз через 30 днів.

Несплата і прострочення

В якому розмірі виставляється до оплати штраф за прострочення?

За фактом наявності простроченої заборгованості за кредитом та / або процентами штраф за виникнення простроченої заборгованості не застосовується.

Що буде, якщо не погашати кредит?

У разі несвоєчасного виконання зобов'язань Позичальником Суспільство може почати процес стягнення заборгованості, в т.ч. право стягнення може бути передано третім особам, що негативно вплине на кредитну історію і в подальшому може стати причиною відмови в отриманні кредитів.

Які наслідки в разі несвоєчасної оплати заборгованості?

При настанні планової дати погашення і наявності заборгованості (в разі, якщо за правилами не оформлюється автоматична пролонгація кредиту), заборгованість вважається простроченою. З дня виникнення простроченої заборгованості ставка нарахування відсотків збільшується відповідно до умов чинного договору до дати погашення простроченої заборгованості, але не більше 60 календарних днів з дати виникнення простроченої заборгованості.

Особистий кабінет

Що таке особистий кабінет

Особистий кабінет - сторінка користувача з його персональними даними в сервісі FlashCash. Використовуючи його, ви можете подавати заявку на оформлення кредиту, переглядати інформацію про активний кредиті, погашати заборгованість, відслідковувати акції і редагувати персональні дані. Для реєстрації в системі потрібен телефон, паспорт і банківська карта Visa / Mastercard

Погашение займа и продление сроков

Погашення позики і продовження термінів

В Особистому Кабінеті виберіть суму оплати і натисніть кнопку «Оплатити кредит». Ви завжди можете побачити суму до оплати на дату погашення, вказану в договорі, і фактичну заборгованість на поточний момент, тому у вас є можливість оплатити кредит достроково, сплативши відсотки тільки за фактичний час користування.

Погашення кредиту. Оплата банківським переказом.

Ви можете здійснити оплату вашого кредиту і відсотків за його користування в будь-якому банку за наступними реквізитами: У призначенні платежу вам необхідно вказати своє ПІБ та ідентифікаційний номер, інакше ми не зможемо ідентифікувати платіж і ваш кредит (відсотки) не (ут) погашений (і ).

Чи можна погасити кредит достроково?

Так, ви можете погасити кредит достроково. Більш того, чим раніше ви погашаєте кредит, тим менше Вам доведеться платити відсотків за користування ним. Ви можете побачити суму фактичної заборгованості за відсотками і кредиту станом на будь-який день в Особистому Кабінеті.

Чи можна погашати кредит частинами?

Так, кредит можна погашати частинами.

Погашення кредиту в терміналах самообслуговування

Ви можете виконати оплату вашого кредиту в мережі терміналів самообслуговування ПриватБанку, City24, EasyPay, Ibox.

Подовження

Чи можна продовжити термін кредиту?

Термін дії кредиту продовжується на кількість днів, що дорівнює первинному терміну кредиту при оформленні. За умови оплати термінових і прострочених відсотків на момент оформлення пролонгації в межах строку, встановленого для лонгації.

Скільки разів можна оформляти пролонгацію кредиту?

Загальна кількість пролонгацій кредиту обмежена в межах терміну 24 місяці з моменту укладення Кредитного договору.

Чи змінюються умови кредиту при пролонгації кредиту в перший раз?

При пролонгації розмір процентної ставки індивідуальний для кожного позичальника і залежить від його кредитної історії та платоспроможності. Процентна ставка може відрізнятися від сандартного процентної ставки.

Оформлення заявки

Як оформити заявку?

На головній сторінці сайту розташований калькулятор, використовуючи який необхідно вказати термін і суму кредиту. Після внесення даних про бажану суму грошових коштів і термін їх використання натиснути кнопку «Продовжити». Перед вами відкривається вікно входу в особистий кабінет. При першому зверненні необхідно пройти процедуру реєстрації. При повторному зверненні, після авторизації, оформлення кредиту проходить, безпосередньо, в особистому кабінеті.

Максимальні терміни і суми позик.

Максимальна сума кредитного ліміту становить 10000 гривень. Максимальної термін кредитування - до 30 днів.

Що необхідно для оформлення кредиту?

Для оформлення кредитної заявки досить паспорта і карти банку. FlashCash не вимагає ІПН і довідки про доходи.

Загальні питання

Кому нададуть кредит?

Ми надаємо кредитні кошти всім тим, хто їх потребує. Будь-то студент, працівник або пенсіонер.

Будь-який повнолітній громадянин України віком від 18 до 65 років, зареєстрований на території України, що має банківську платіжну картку Visa і MasterCard.

Чи можна оформити більше одного кредиту одночасно?

Ви не можете оформити більше одного кредиту одночасно. Але ви можете, своєчасно сплативши відсотки за користування кредитом, оформити пролонгацію і відстрочити дату оплати кредиту.

Як приймається рішення про видачу кредиту?

Ми приймаємо рішення на основі складної самонавчальної системи прийняття рішень враховує величезну кількість параметрів.

Як швидко гроші будуть зараховані на карту?

Як правило зарахування відбувається миттєво. У разі ненадходження грошей протягом декількох годин, ми рекомендуємо вам звернутися до свого банку і уточнити регламент зарахування коштів на карткові рахунки за безготівковим переказом.

Я погасив кредит. Коли я зможу подати заявку на кредит знову?

Ви можете подати повторну заяву одразу ж за фактом виконання наступних пунктів: 1. Ми отримали перекладені вами кошти на погашення існуючої кредитної заборгованості в повному обсязі. 2. Інформація в Особистому Кабінеті про погашення кредиту оновлена. Для подачі нової заявки увійдіть в свій Особистий Кабінет і вкажіть суму і термін кредиту.

Як дізнатися результат прийнятого рішення?

Як тільки рішення буде прийнято, вам прийде SMS-повідомлення з результатом. Так само відповідь по заявці буде продубльована в вашому Особистому Кабінеті і в листі, який ми відправимо на ваш е-mail.

Яка максимальна кількість заявок?

Ви можете оформити не більше однієї заявки на кредит.

Надійшло менше грошей, ніж замовляли?

При зарахуванні суми кредиту на платіжну картку утримується сума комісії як відсоток від суми кредиту. У разі виникнення питань, ми рекомендуємо вам звернутися до свого банку і уточнити тарифи на обслуговування. Ваш банк може стягувати комісію за поповнення карткового рахунку. Ви зможете побачити докладні статті витрат у своїй банківській виписці.

Такий номер ІПН вже присутній в системі?

Номер ІПН, який ви вказуєте, вже був зареєстрований. Можливо Ви намагаєтеся авторизуватися на сайті не з того аккаунта (електронної пошти або соц. Мережі), за допомогою якого були зареєстровані вперше. Перевірте правильність ІПН, або увійдіть, використовуючи інший аккаунт.

В якому населеному пункті я можу отримати кредитні кошти?

FlashCash - це онлайн сервіс, який доступний на всій території України. Тому місто чи селище проживання не мають значення.

Чи можна відмовитися від кредиту?

Ви можете відмовитися від кредиту, однак ви повинні повністю повернути суму кредиту та відсотки за час його фактичного користування.

FlashCash. Що це?

FlashCash - зручний онлайн сервіс по кредитуванню. Протягом декількох хвилин після оформлення кредитної заявки гроші будуть на вашому рахунку. Надання ІПН і довідки про доходи не вимагається.

Який максимальний розмір і термін кредиту?

Максимальний термін кредиту складає 30 днів (без пролонгації). Максимальна сума - 10 000 грн.