×
Юридична інформація Про компанію

Про компанію

FlashCash - продукт, створений для того, щоб Ви отримали гроші тоді, коли вони найбільш Вам необхідні. Ми постійно думаємо про те, щоб зробити процес отримання кредиту ще більш зручним і безпечним для Вас. При цьому, наше головне правило - допомога повинна прийти блискавично, тоді, коли Ви в ній дійсно потребуєте. Наша головна цінність - наші клієнти, а тому ми працюємо чесно, прозоро і відкрито. Ми не дзвонимо Вашим близьким або на роботу, не вимагаємо надання копій документів і гарантуємо захист Ваших персональних даних.

FlashCash - перший сервіс з надання блискавичних кредитів в Україні.

Детальніше
Акції Новини Питання-відповідь Контакти
зв'язатися з нами
+38 (097) 44-33-210
+38 (073) 44-33-210
+38 (050) 44-33-212
загальні питання
info@flashcash.com.ua
графік роботи гарячої лінії

пн-пт: 9:00-18:00
сб-вс: 10:00-17:00

Відправити повідомлення

напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

FlashCash - хто ми?

В цьому розділі зазвичай компанії розповідають про те, які вони фахівці, який мають стаж на ринку і наскільки добре працюють. Але, ми не будемо йти на поводу у стандартів і розповімо про себе чесно.

 

Хто ми?

 

FlashCash - молода компанія, яка почала працювати на ринку в 2019 році. На даний момент ми не маємо десятирічного досвіду роботи і тисяч шанувальників. Але, це не означає, що наша компанія не досягне успіху. Чому? Все просто. Основна концепція нашої роботи полягає в чесних взаєминах з клієнтами. Так що ж собою являє FlashCash? Які переваги ми пропонуємо клієнтам?

FlashCash - сервіс, мета якого - надати клієнтам гроші в той момент, коли вони в них потребують. Говорячи простими словами - кредитні гроші повинні надійти максимально швидко, а краще - блискавично.

У чому наші переваги?

Детальний аналіз ринку.


Так, ми провели аналіз роботи аналогічних компаній. На жаль, реалії невтішні. Постійна бюрократія з документами, пошук поручителя, оцінка платоспроможності та інші нюанси значно збільшують витрати часу на отримання грошей. Наша мета - допомогти клієнтам уникнути зайвої метушні і отримати позику.


Чесність і прозорість.


Ми не використовуємо в роботі з клієнтами прихованих платежів, додаткових комісій і незрозумілих відсотків. Вся інформація про умови кредитування розписана чесно і відкрито.


Робота з документами.


При оформленні кредиту онлайн багато компаній вимагають копії і скани документів. Компанія FlashCash відходить від стандартів. Ми не вимагаємо від клієнтів ІПН, довідок про доходи і т.д.


Безпека особистих даних.


Захист персональних даних наших клієнтів є ще однією нашою перевагою. Ми гарантуємо їх збереження за допомогою сучасних технологій зберігання інформації.


Дзвінки близьким або на роботу.


Співпраця з нами - це повна анонімність. Ми не робимо продзвонів родичам і близьким людям наших клієнтів. Також не робимо запитів на роботу. Про вашу необхідності в кредитних коштах ніхто не буде знати, крім вас самих.


FlashCash - перший сервіс з надання блискавичних кредитів в Україні