×
Юридична інформація Про компанію

Про компанію

FlashCash - продукт, створений для того, щоб Ви отримали гроші тоді, коли вони найбільш Вам необхідні. Ми постійно думаємо про те, щоб зробити процес отримання кредиту ще більш зручним і безпечним для Вас. При цьому, наше головне правило - допомога повинна прийти блискавично, тоді, коли Ви в ній дійсно потребуєте. Наша головна цінність - наші клієнти, а тому ми працюємо чесно, прозоро і відкрито. Ми не дзвонимо Вашим близьким або на роботу, не вимагаємо надання копій документів і гарантуємо захист Ваших персональних даних.

FlashCash - перший сервіс з надання блискавичних кредитів в Україні.

Детальніше
Акції Новини Питання-відповідь Контакти
зв'язатися з нами
+38 (097) 44-33-210
+38 (073) 44-33-210
+38 (050) 44-33-212
загальні питання
info@flashcash.com.ua
графік роботи гарячої лінії

пн-пт: 9:00-18:00
сб-вс: 10:00-17:00

Відправити повідомлення

напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

Підтвердження

Підтвердження про укладення кредитного договору

 

ТОВ «ФК ФОРТ» (місцезнаходження: 01021, м. Київ, вулиця Мечникова, 16.),(далі-Товариство) повідомляє, що ________ року між Вами- ____ФІО______, (далі- Позичальник)  та Товариством було укладено Кредитний договір №______ на суму ____ грн. (далі- Кредитний договір).

В зв’язку з чим:

1. Товариство зобов'язується (гарантує) надати Вам в кредит грошові кошти в порядку та сумі, визначених Кредитним договором.

2. Ви маєте право відмовитись від укладення Кредитного договору без пояснення причин у випадку та в порядку передбачених пп.4.4.3. п.4.4. Кредитного договору та лише за умови, якщо в повному обсязі повернете Товариству  суму кредиту, що складає ____ грн.  та сплатите проценти за період з дня одержання кредитних коштів до дня їх повернення за ставкою ____ % в  день (___%річних).

3. Ви маєте право ініціювати розірвання Кредитного договору у випадках і в порядку,  передбачених чинним законодавством України.

4. Ви маєте право направляти Товариству претензії щодо укладеного  Кредитного договору  на електронну адресу Товариства office@flashcash.com.ua,  або шляхом направлення  рекомендованих або цінних листів за адресою місцезнаходження Товариства.